V hlavních rolích

V hlavních rolích

Martin Chamer

alias Aleš Hrdina
Martin Chamer V Brně se narodil a posléze i zabydlel. Školku i školy přetrpěl také tam. Ze školky se několikrát pokusil uprchnout, ale marně. Vždy byl chycen.
Po JAMU nastoupil do hereckého angažmá ve VČD Pardubice. Dva šťavnaté roky v tomto divadle mu přinesly spoustu zajímavé práce. Toto angažmá však opouští. Snad proto, že ho pálilo dobré bydlo. V Pardubicích stále dohrává a je za to rád.
Posledních pět let se věnoval televiznímu zpravodajství. Jako kameraman, střihač, redaktor  a v několika případech snad i režisér, sice objevil nové možnosti seberealizace, ale… herectví má své nenapodobitelné kouzlo.

Můj dojem z natáčení:
Přišel jsem do TV Noe jako zájemce o jakousi stáž ZA kamerou. To, že jsem nakonec skončil PŘED kamerou, považuji za úžasnou náhodu, která mi připravila nečekané a ve své podstatě pěkné prázdniny v Ostravě. Jen víc takových náhod! :O) Přišlo mi, že si vlastně celou tu dobu jenom hrajeme. Jako malí kluci. A holky. Abych nezapomněl :O) Bylo mi s Vámi dobře. Doufám, že i vám se mnou…

František Strnad

alias Lumír Ciffer

Herec Národního divadla Moravskoslezského viz.  http://www.ndm.cz/cz/osoba/67-strnad-frantisek.html

Táňa Hlostová

alias Hanka

Studentka Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Miluje divadlo, guláš, spadané listí a černý humor. Od přírody rozená optimistka, která se řídí mottem: „MUSÍŠ VIDĚT LÁHEV VÍC POLOPLNOU NEŽ POLOPRÁZDNOU“ A jako pravý blíženec je drobátko roztěkaná a dělá milion věcí najednou.  Postupem času se ale naučila dodělat aspoň tisíc z nich do konce :O)  Nenudila se už hezkou řádku let, a vůbec ji to nevadí. Ráda spí, někdy i více dní v kuse (když se zadaří a je ta možnost) a vůbec to nebere jako promrhaný čas!

Střípky mých dojmů z natáčení: 

Odhodlání, dobrá nálada, chuť a banda dobrých lidí udělá i za málo peněz hodně muziky :O)

 Potkání se s Martinem, zjištění, že je z JAMU, povídání si o známých i neznámých lidech a uvědomění si, jak je ten svět malý!

Upřímné rady, pomoc a podpora od Františka S.

A největší zážitek bylo točení na střeše, a v tramvaji (kterou jsem si mohla vyzkoušet řídit), a na hřbitově, a natáčení písniček a v kavárně a… a… a .. a prostě natáčení… :O)

Petr Sutorý

alias Marek

Herec Těšínského divadla viz. http://www.sutory.com/

No a když se tak kouknu zpět .. :  S Vaším štábem se mi pracovalo velmi dobře. Libila se mi profesionalita i přátelská atmosféra a těším se na další spolupráci!  PS: Máte v televizi výborného kuchaře :O)

Jana Ondrušková

alias přítulná děva

Herečka Těšínského divadla , hostuje i v ostravských divadlech, zpívá jazzové kapele Voctailviz. http://www.tdivadlo.cz/index_cz.php?body=lide_view&id=1254198587

A dojmy, postřehy? Bylo to moje z prvních seznámení s prací před kamerou. Ovšem jako práci to vůbec nemůžu nazvat, protože jsem měla možnost poznat tři věci poprvé:  zahrát si v kasinu, golf a projet se v kabrioletu :O)

 

 

Comments are closed.