O filmu

O filmu

Mobil je hudební středometrážní film ze současnosti. Pojednává o tom, čemu všemu jsme schopni uvěřit a jakou cenu za to zaplatit.  Ano,  je to tak trochu pohádka.  Ale v některých rysech se může až nápadně podobat dnešní realitě.

Jste ochotni uvěřit tomu, že jste vyhráli v soutěži, do které jste se nepřihlásili? Vezmete si úvěr na dovolenou, který začnete splácet až po jejím skončení? Co na tom, že ji přeplatíte? A jakou cenu jsme s to zaplatit za pohodlnější život? Přátelství? Rovnou páteř? Slevnění z morálních principů? A při tom se všichni tváříme,  že je vše v pořádku. Reklamy, firmy, agenti nás oslovují ve jménu našeho dobra. Vždyť si přece zasloužíme to nejlepší! Uděláme radost svým blízkým! Pro pravděpodobně defektní dítě bude lepší, když se nenarodí. A mohli bychom pokračovat dál a dál. Napadlo vás někdy, proč tomu tak je? Co za tím vším vězí? A nebo spíše kdo? Odpověď možná naleznete v tomto smímku.

Film je dílem tvůrčí skupiny KŘEČ v těsném propojení se Sdružením Telepace a několika nadšených dobrovolníků. Vznikal v poloprofesionálním prostředí. Vedle sebe spolupracovali profesionálové i ryzí amatéři.

 

Edice filmu MOBIL v podobě kompletu DVD s filmem + CD s filmovou hudbou je k zakoupení:

1. osobní odběr na recepci Telepace s.r.o. (Ostrava, Kostelní náměstí 2)
2. poštou po objednání na mailové adrese: manasova@telepace.cz

Cena kompletu je 200,- kč + případné poštovné

 

Film Mobil nabízíme k projekci na velká plátna a do kin. K tomuto účelu můžeme poskytnout Blue Ray – disk,
kde je film zaznamenán ve vyšší obrazové kvalitě. Na podmínkách se určitě domluvíme :O)

Pište na mail:  strakos@telepace.cz

Comments are closed.