Filmový štáb

Filmový štáb

Produkce

Renáta Skřivánková

Vystudovaná zahradní architektka, v současné době produkční televize Noe.  Neodolatelná „touha po poznání“  filmové produkce  ji umožnila přijmout nabídku ke spoluprací na tomto filmu.

Kostýmy a skript

Monika Krpcová

Čerstvě vystudovaná modní návrhářka. Náš film byl pro ní příjemným debutem. Mimo jiné se starala o skript, catering a stala se asistentkou kohokoliv a čehokoliv :O)

Masky

Olga Dušáková, Monika Krpcová

Olinka je živoucí legendou maskérského umění ostravské České televize :O)  Na natáčení se z části podílela a přispěla nejednou dobrou radou. Moc děkujeme!

Monika Olince do řemesla jen „fušovala“, ale za to zdárně :O)

Klapka

Táťána Popková

Taťáňa Popková je novinářkou s mnohaletou praxí, především rozhlasovou. V Československém a později Českém rozhlase se věnovala hlavně zpravodajství z oblasti kultury, byla i moderátorkou a připravovala komponované literárně hudební pořady pro stanice Praha a Vltava. Nu a jak k tomu přišlo, že u tohoto filmu třímala v ruce klapku. Nejspíš pro pocit: být u toho :O)

Světla

Lumír Maděra, Karel Branny

Lumír Maděra – dlouholetý mistr svého oboru. Své si odsvítil v nespočtu filmových a televizních snímků. Nyní dvorní osvětlovač televize Noe.  Velká podpora našeho amatérského tvůrčího týmu :O)

Karel Branny – osvětlovač televize Noe. Benjamínek ve svém oboru :O)

 

Zvuk

Ladislav Šustek, Jakub Krajíček, Ivan Červenka

Ladislv Šustek – zvukař kapely Paprsky, externí zvukař televize Noe.  Náš film byl pro něj první filmovou zkušeností.

Jakub Krajíček – zkušený profesionál spolupracující s ČT.  Pro nás byl přínosem hlavmě pro svoje know how a poradenství.

Ivan Červenka – dlouholetý zvukař televize Noe. Na starosti měl konečnou zvukovou míchačku.

Asistent kamery a zvuku

Dominik Pustka

Přes své nulové zkušenosti s filmem se stal spolehlivým technickým asistentem, který téměř vždy intuitivně věděl, co je pravě třeba ..

Kamera

František Klímek

   

Pracovník odbavovacího pracoviště televize Noe a člen tvůrčí skupiny KŘEČ.  Amatérský kameraman, který se umí na svět koukat skrze obdélníkový výřez. První filmový počin.

Režie

Pavel Strakoš

Režisér a střihač televize Noe a člen tvůrčí skupiny KŘEČ.  Amatér v obou zmíněných profesích. První filmový počin.

Comments are closed.